Działki przemysłowe
Tereny zielone
Udziały na sprzedaż
Grunty, nieruchomości
Inwestuj w Częstochowie
Tereny pohutnicze
Tereny inwestycyjne

O spółce

W kwietniu 2004 roku Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. założyła spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o nazwie Operator ARP. Zadaniem Spółki była realizacja przepisów ustawy z dnia 30 października 2002 r. o pomocy publicznej dla przedsiębiorców o szczególnym znaczeniu dla rynku pracy zawartych w rozdziale 5a. Spółka uczestniczyła w restrukturyzacji 9 przedsiębiorców.

Obecnie, Spółka nie tylko optymalizuje majątek, ale też skutecznie zarządza gruntami inwestycyjnymi, które wchodzą w jego skład. Jest to możliwe dzięki wytężonym działaniom w zakresie poszukiwania podmiotów zainteresowanych zakupem terenów inwestycyjnych w Polsce lub ich wydzierżawieniem.

W ofercie Operator ARP znajdą Państwo atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne zlokalizowane w Częstochowie i Skarżysku-Kamiennej oraz tereny o przeznaczeniu rekreacyjno-usługowym położone w Popowie k. Serocka. Proponujemy działki pod inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Polski. Oferujemy również udziały w Euromedicus Sp. z o.o. Zależy nam na umożliwieniu rozwoju przedsiębiorczości i biznesu w kraju, poprzez stworzenie dogodnych do tego celu warunków.

Operator ARP świadczy także usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami na zlecenie podmiotów trzecich, przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do transakcji kupna - sprzedaży, a także oferuje profesjonalne doradztwo w w/w zakresie.

Niezależnie od tego jaki interesuje Państwa teren inwestycyjny - działka, magazyn, hala czy budynek produkcyjny, mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i najwyższy poziom obsługi Klienta. Dodatkowo stanowimy wsparcie dla podmiotów wykazujących przejawy przedsiębiorczości i inicjatywy gospodarczej. Dbamy o to, aby nasi Partnerzy byli w 100% zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Zachęcamy do zapoznania się z całą udostępnianą przez nas ofertą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji...

Zrozumiałem