Działki przemysłowe
Tereny zielone
Udziały na sprzedaż
Grunty, nieruchomości
Inwestuj w Częstochowie
Tereny pohutnicze
Tereny inwestycyjne

Oferty sprzedaży / wynajmu terenów inwestycyjnych - działki, grunty, nieruchomości

W tym miejscu znajdziecie Państwo informacje na temat posiadanych przez nas nieruchomości inwestycyjnych , które oferujemy do zbycia/wynajmu. Są to tereny inwestycyjne w Polsce, zlokalizowane m.in. w Częstochowie, Skarżysku-Kamiennej, Warszawie i Popowie. Ponadto zamieszczamy tu także informacje w zakresie nieruchomości, należących do innych podmiotów, w imieniu których występujemy. Ogłoszenia dotyczą zarówno działek, jak również lokali niemieszkanych. Komunikaty opatrzone są podstawowymi danymi m.in. dotyczącymi rodzaju nieruchomości, wielkości i dokładnej lokalizacji.

Zamieściliśmy w tym miejscu także informacje dotyczące posiadanych do zbycia udziałów w spółce Euromedicus. Zamieściliśmy najważniejsze informacje dotyczące przedmiotu działalności tej Spółki, liczby udziałów i wartości nominalnej udziałów.

W sekcji: OGŁOSZENIA znajdziecie Państwo informacje na temat aktualnie rozpoczętych procedur sprzedażowych, ofert wynajmu oraz innych zamówień i ogłoszeń kierowanych przez Spółkę, dotyczących działek pod inwestycje na terenie Polski.

W sekcji: STREFA INWESTORA znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące treści oferty i jej załączników, wzory formularzy i oświadczeń, a także inne przydatne dla potencjalnego inwestora informacje.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji...

Zrozumiałem