Działki przemysłowe
Tereny zielone
Udziały na sprzedaż
Grunty, nieruchomości
Inwestuj w Częstochowie
Tereny pohutnicze
Tereny inwestycyjne

Nieruchomości - działki pod inwestycje w Częstochowie

Oferujemy do sprzedaży ok. 340 ha nieruchomości położonych w Częstochowie na terenach po byłej Hucie Częstochowa. Działki pod inwestycje zlokalizowane są ok. 5 km od centrum miasta oraz 3 km od trasy Katowice-Warszawa, w dzielnicach Mirów i Raków. Posiadają połączenie komunikacyjne bezpośrednio z drogami publicznymi oraz dzięki sieci dróg wewnętrznych. Zapewnia to bardzo dogodne warunki transportowe i stanowi istotny czynnik w planowaniu rozwoju przedsiębiorstwa.

Oferowane nieruchomości inwestycyjne według Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego lub Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego to: tereny przemysłowe (ok. 140 ha), tereny leśne oraz tereny zieleni urządzonej (ok. 200 ha). Grunty w większości pozostają w użytkowaniu wieczystym, na co inwestorzy otrzymują stosowne dokumenty.

Nieruchomości stanowią zwartą całość podzieloną na 14 kompleksów. Rozmieszczenie poszczególnych działek można sprawdzić na specjalnie przygotowanej mapie posiadanych nieruchomości. Umożliwia weryfikację położenia i ocenę jego atrakcyjności względem określonych potrzeb i oczekiwań.

Spółka zainteresowana jest sprzedażą bądź wydzierżawieniem posiadanych nieruchomości inwestycyjnych. Na życzenie klienta dokonujemy podziałów działek dostosowując ich wielkość do indywidualnych potrzeb.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji...

Zrozumiałem