Działki przemysłowe
Tereny zielone
Udziały na sprzedaż
Grunty, nieruchomości
Inwestuj w Częstochowie
Tereny pohutnicze
Tereny inwestycyjne
Lokal przy ul. Twardej w Warszawie
 

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 346,48 m2  na parterze w budynku mieszkalnym, wielorodzinnym, IX kondygnacyjnym, z garażem podziemnym przy ul. Twardej 44. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej został oddany do użytku w 1993 roku. Lokal idealny na prowadzenie działalności handlowej, usługowej.

Lokal posiada 9 pomieszczeń, 2 korytarze i 2 łazienki z WC.

Czynsz najmu: 20800 zł netto za miesiąc plus podatek VAT oraz opłaty eksploatacyjne (energia elektryczna, zimna i ciepła woda, centralne ogrzewanie, wywóz śmieci).

Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w garażu podziemnym za dodatkową opłatą.

Nieruchomość zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części dzielnicy Wola w pobliżu Ronda ONZ, ok. 1,8 km od centrum miasta. Dojazd do nieruchomości ul. Sienną lub Twardą.

Atrakcyjne położenie lokalu w pobliżu stacji Metra Rondo ONZ i ciągów komunikacyjnych (al. Jerozolimskie, al. Jana Pawła II) zapewnia bardzo dobry dostęp do strefy śródmiejskiej stolicy.

 

Osoba do kontaktu:

Waldemar Sudół

tel. (22) 358 55 07

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji...

Zrozumiałem