Działki przemysłowe
Tereny zielone
Udziały na sprzedaż
Grunty, nieruchomości
Inwestuj w Częstochowie
Tereny pohutnicze
Tereny inwestycyjne

Nieruchomości - grunty inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej

Spółka posiada nieruchomości do wydzierżawienia na terenie miejscowości Skarżysko-Kamienna. Oferta obejmuje teren inwestycyjny przy ul. Asfaltowej 1a o wielkości 0,1117 ha. Grunty znajdują się w użytkowaniu wieczystym Spółki. Ponadto na działce posadowiony jest budynek biurowy o pow. użytkowej 637 m² i to jego wydzierżawieniem - w całości lub w części - Operator ARP jest zainteresowany.

Budynek zlokalizowany jest w przemysłowej dzielnicy miasta, w sąsiedztwie terenów należących do producenta uzbrojenia MESKO SA. Według Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się na obszarze terenów przemysłu, magazynów, centrów logistyki wraz z usługami. Takie otoczenie jest szczególnie atrakcyjne pod względem rozwoju przedsiębiorstwa i biznesu. Działka pod inwestycje posiada bowiem bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta. Lokalizację nieruchomości obrazuje mapa, uwzględniająca położenie gruntów względem pozostałych elementów infrastruktury miejscowości.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies

Korzystając z tej strony, wyrażają Państwo zgodę na zamieszczanie plików cookies na Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji...

Zrozumiałem